+48 509 477 746 | +48 506 435 965
Znajdź nas na:

REFERENCJE

referencje_zawieja

Emilia Dykszak, Pełen profesjonalizm

Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie przy zakupie nieruchomości. Taki doradca jak Pani Kamila to prawdziwy skarb. Pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo sympatyczna i życzliwa osoba. Kompleksowa obsługa i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przed zakupem nieruchomości, ale również już po sfinalizowaniu transakcji. Serdecznie dziękuję i polecam agencję wszystkim z czystym sumieniem, bo naprawdę warto.
                                                                                                                 

Dawid, Fachowość i bardzo dobry kontakt

Postanowiłem skorzystać z biura ponieważ już na dzień dobry oferowali najlepszą cenę na rynku. Potem było już tylko lepiej. Bardzo dobry kontakt z biurem oraz fachowość to główne cechy, które dało się zauważyć już na początku. Dodatkowo taka osoba jak ja, czyli niedoświadczona w kupowaniu nieruchomości mogła liczyć na dużą pomoc podczas procesu zakupu, począwszy od podstawowych dokumentów do kredytu hipotecznego aż po finalizację transakcji.
zawieja_referencje_
referencje_zawiejaa

Anita, Życzliwość i otwartość w kontaktach 

Pragnę podziękować Pani Kamili Waśniewskiej-Zawieja za pośrednictwo w znalezieniu i zakupie mieszkania. Biuro nieruchomości Zawieja Nieruchomości dało się poznać jako firma wykazująca się dużą profesjonalnością, życzliwością i otwartością w kontaktach.
Zakres usługi obejmował:
1. Wyszukanie oferty kupna oparciu o określone parametry
2. Prezentowanie poszczególnych ofert w terenie
3. Pomoc w wyborze korzystnej oferty
4. Pomoc w negocjacjach cenowych
5. Sporządzenie protokołu sprzedaży mieszkania
6. Pomoc w finalizacji umowy.

Małgorzata Jankowska, Gorąco polecam

Miałam przyjemność skorzystania z usług firmy Zawieja Nieruchomości i jestem zachwycona współpracą. Pani Kamila wykazała się dużym profesjonalizmem. Potrafiła również doradzić jeśli chodzi o kupno i sprzedaż mieszkania.
Sporządzenie umów oraz znalezienie osoby wynajmującej moje mieszkanie zajęło jej bardzo niewiele, za co jej bardzo serdecznie dziękuję.
Gorąco polecam firmę Zawieja Nieruchomości.
ZN_Logo1
ZN_Logo1

Adam, Numer 1 na rynku

Do sprzedaży mieszkania zatrudniłem 15 biur, zależało mi na czasie. Zawieja Nieruchomości znalazło kupca w 3 tygodnie. Profesjonalizm i rzetelność biura Zawieja Nieruchomości stawia ich jako numer 1 na rynku !

AGATA CZABAN

Współpraca z Biurem, a w szczególności z Panią Kamilą Waśniewską-Zawieja to czysta przyjemność. Zero problemów, pełne wsparcie na każdym etapie poszukiwania/kupna mieszkania. Całkowity profesjonalizm!!! Biuro przyjazne i godne polecenia każdemu!!!

ZN_Logo1
ZN_Logo1

Agnieszka Łukasik

Mieszkanie,które sprzedawałam było w ofercie różnych biur nieruchomości.Ale to tylko pani Basia (z biura Nieruchomości Zawieja), bardzo się w jego sprzedaż zaangażowała, stale była ze mną w kontakcie,często umawiała potencjalnych klientów na oglądanie mieszkania oraz miała bardzo ciepłe,fantastyczne i profesjonalne podejście do klienta.Jeśli miałabym jeszcze raz skorzystać z usług biura nieruchomości to wybrałabym tylko jedno-Zawieja Nieruchomości.Takie biuro polecam wszystkim

PIOTR KRYCKI

Chciałbym serdecznie podziękować pani Kamili Waśniewskiej-Zawiei w swoim imieniu oraz najbliższej rodziny za pomoc przy sprzedaży mieszkań. Pani Kamila wykazała się dużym zaangażowaniem przy promocji ofert oraz poszukiwaniu potencjalnych nabywców.

Pracę Biura Nieruchomości kierowanego przez panią Zawieję cechuje wysoki poziom obsługi i kultura. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży, wsparciu oraz poradom w sprawach organizacyjnych, notarialnych, sądowych oraz prawnych transakcje udało się sfinalizować w sposób w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny.

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Nieruchomości Zawieja.

 

ZN_Logo1
ZN_Logo1

Rafał Nowak

List polecający

Szczerze polecam wszystkim poszukującym nieruchomości Agencja „Zawieja Nieruchomości” w Zielonej Gorze. Zarówno Pani Kamila jak i jej współpracownicy wykazali się pełnym profesjonalizmem oraz fachowym wsparciem w całym zakresie transakcji. Jeżeli kiedykolwiek w przyszłości będziemy zbywać lub poszukiwać nieruchomości, to tylko poprzez ponowną współpracę z Panią Kamilą.