+48 509 477 746 | +48 506 435 965
Znajdź nas na:

FIRMA

Właścicielem biura „Zawieja Nieruchomości” jest Kamila Waśniewska-Zawieja, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja zawodowa nr 14723 nadana przez Ministra Infrastruktury.

Zdobyte dotychczas doświadczenie zawodowe pozwala Nam zagwarantować usługi na najwyższym poziomie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i w zakresie przyjaznej obsługi klienta. Jesteśmy przekonani, że Nasz pierwszy kontakt nie będzie ostatnim.

Wybierając ofertę firmy „Zawieja Nieruchomości” Nasi klienci decydują się na kompleksową obsługę całego procesu sprzedaży i zakupu wymarzonej nieruchomości. Dzięki współpracy z najlepszymi biurami notarialnymi, kancelariami adwokackimi i pośrednikami finansowo-ubezpieczeniowymi poświęcacie swój czas tylko na wybranie najlepszej nieruchomości, resztą zajmujemy się My.

Dodatkową gwarancją jakości usług oferowanych przez firmę „Zawieja Nieruchomości” jest zawarta polisa ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na wypadek szkody wyrządzonej działalnością pośrednika.

011
firma-532x300

Nasze usługi kierujemy zarówno do właścicieli nieruchomości jak również do najemców, kupujących, firm developerskich i podmiotów gospodarczych szukających idealnego miejsca na prowadzenie działalności.

Oferta obejmuje:

  • wyszukiwanie ofert spełniających potrzeby Klienta,
  • dokładne sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości,
  • pośrednictwo w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości,
  • pośrednictwo w transakcjach najmu i wynajmu nieruchomości.

Nasze biuro mieści się w samym centrum Zielonej Góry, na ulicy Bohaterów Westerplatte 13 (Centrum Handlowe TOPAZ – parter). Zapraszamy!