+48 509 477 746 | +48 506 435 965
Znajdź nas na:

NASI AGENCI

KamilaZawieja

KAMILA WAŚNIEWSKA-ZAWIEJA

Z rynkiem nieruchomości związana jestem od 2003 roku. Doświadczenie, praktykę i niezbędną wiedzę zdobywałam w czasie pracy zawodowej w sądowej egzekucji należności. W roku 2010 ukończyłam studia podyplomowe i uzyskałam państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami. Od tego czasu prowadzę działalność zawodową jako pośrednik oraz menadżer własnego biura nieruchomości. Wyznaję zasadę „Kto się nie rozwija, ten się cofa”, a potwierdzeniem tego jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szeregu szkoleń zawodowych i samorozwojowych.

Prywatnie zagorzała entuzjastka i promotorka zdrowego trybu życia i odżywiania. Interesuje się sportem zarówno jako aktywny uczestnik oraz jako kibic. Lubi podróże w ciepłe rejony świata, słoneczne kąpiele i poznawanie nowych kultur i smaków.

MAŁGORZATA SILSKA – WIŚNIEWSKA

Moją przygodę z nieruchomościami zaczęłam w 2009 roku. Po zakończeniu studiów podyplomowych i uzyskaniu państwowej licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami rozpoczęłam pracę w biurze nieruchomości w Poznaniu, a następnie w Zielonej Górze.

Najważniejszą rzeczą jaką kieruję się w swej pracy zawodowej jest rzetelność, uczciwość i profesjonalizm. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, ponieważ na to zasługuje.

Prywatnie, jestem zagorzałą optymistką. A największą nagrodą po ciężkim dniu pracy jest możliwość przebywania z moimi dziećmi.