+48 509 477 746 | +48 506 435 965
Znajdź nas na:

Nieruchomości

SPRZEDANE

WYNAJĘTE

***Obiekt biurowo-produkcyjno-magazynowy***

Rodzaj oferty
827 mkw. Pokoje Numer oferty:

***Niezależny kompleks produkcyjno-biurowo-magazynowy***

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o pow.użytkowej 827,6 mkw, usytuowanego na działce o pow. 871 mkw z licznymi miejscami parkingowymi przed budynkiem.   Położona w zachodniej części miasta z dobrym dojazdem do obwodnicy miasta Zielona Góra,prowadzącej do trasy szybkiego ruchu – S3.
Budynek składa się z dwóch kondygnacji, na których rozmieszczono pomieszczenia biurowe,produkcyjne, magazynowe, sale konferencyjną,  pomieszczenia sanitarne i gastronomiczne. Budynek zaopatrzony jest w instalację energetyczną, kanalizacyjną, sanitarną, centralnego ogrzewania z kotłownią gazową na gaz z sieci miejskiej,wewnętrzną instalację ciepłej i zimnej wody. W budynku zamontowana została klimatyzacja. Obiekt jest monitorowany.
Możliwość podłączenia internetu za pomocą łącza przewodowego o prędkości 10-15 MB/s lub łącza bezprzewodowego o prędkości 30-40 Mb/s.

Obiekt przystosowany obecnie na prowadzenie działalności produkcyjno-biurowo-magazynowej. Jednakże istnieje możliwość zaadoptowania budynku na inną działalność. Na życzenie klienta udostępnimy dokumentację projektową budynku, łącznie z rzutami poszczególnych kondygnacji.

Cena nieruchomości 2.990.000 PLN netto plus VAT

Oferta biura nieruchomości.

Osoba odpowiedzialna za ofertę:
Małgorzata Silska-Wiśniewska
Licencjonowany pośrednik

Pozostałe nieruchomości

Comments are closed.